Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi | www.dogumakburo.com.tr
Canon Océ
Türkçe • English +90 (362) 230 70 80 +90 (362) 230 70 80
ana sayfa hakkımızda ürünlerimiz iletişim
Doğumak Haberler
  « geri
• Hakkımızda
• Misyon & Vizyon
• İştiraklerimiz
• Ekibimiz
• Haber & Duyuru
2019 Yılı Geleneksel İftar Programı
2019 Yılı Geleneksel İftar Programı
10 Haziran 2019 Pazartesi
Geleneksel hale gelen iftar yemeğimizi bu yıl 30 Mayıs Perşembe günü Hanzade Restorant'ta gerçekleştirdik. Birlik ve beraberliğin önemli olduğu bu mübarek ramazan ayında şirketimizde aynı birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir. Hayırlı Ramazanlar.
2019 Yılı Canon Bayi Toplantısı Beyrutta Yapıldı
2019 Yılı Canon Bayi Toplantısı Beyrutta Yapıldı
13 Mart 2019 Çarşamba
21-22 Şubat tarihlerinde Beyrut ta yapılan 2019 yılı Canon Bayi Toplantısında firmamız 2018 yılında göstermiş olduğu başarılardan dolayı Gold Partner olmaya hak kazandı. Firma sahibimiz ve Genel Müdürümüz İhsan Kaptanoğlu belgesini Canon Eurasia Türkiye Direktörü Özgür Yiğiter den aldı.
Canon Ile 10.yıl
Canon Ile 10.yıl
11 Mart 2019 Pazartesi
2 Mart Cumartesi günü 2019 yılı hedeflerin belirlenmesi ve değerlendirmesini yaptığımız toplantıda Canon ile 10. Yılımıza özel olarak yapılan plaket takdim edildi. Canon Eurasia Genel Müdürü Özgür Yiğiter tarafından imzalanan plakette başarılarımızın artarak devam edeceğinin temennileri iletildi.
2018 Yılı Geleneksel İftar Programı
2018 Yılı Geleneksel İftar Programı
9 Haziran 2018 Cumartesi
Geleneksel hale gelen iftar yemeğimizi bu yıl 26 Mayıs Cumartesi günü Habura Restorant'ta gerçekleştirdik. Birlik ve beraberliğin önemli olduğu bu mübarek ramazan ayında şirketimizde aynı birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir. Hayırlı Ramazanlar.
Şirket Gn. Müdürümüz İhsan Kaptanoğlu Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası’nın Mevzuat Komisyonu Başkanlığına Seçildi.
Şirket Gn. Müdürümüz İhsan Kaptanoğlu Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası’nın Mevzuat Komisyonu Başkanlığına Seçildi.
13 Nisan 2018 Cuma
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeliğine seçilen şirket Gn. Müdürümüz İhsan Kaptanoğlu 10 Nisan 2018 tarihinde Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın mevzuat komisyonu başkanlığına seçildi.
Şirketimiz Gn. Müdürü İhsan Kaptanoğlu Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası Meclisine Seçildi.
Şirketimiz Gn. Müdürü İhsan Kaptanoğlu Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası Meclisine Seçildi.
13 Nisan 2018 Cuma
3 Nisan 2018 tarihinde yapılan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası meslek komitesi ve meclis üyesi seçimlerinde şirketimiz Gn. Müdürü İhsan Kaptanoğlu 15. Meslek komitesinden Samsun Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeliğine seçildi.
Kıbrıs Cratos Premium Otelde Yapılan Canon Türkiye Bayiler Toplantısı
Kıbrıs Cratos Premium Otelde Yapılan Canon Türkiye Bayiler Toplantısı
27 Şubat 2018 Salı
15.02.2018-16.02.2018 tarihleri arasında Kıbrıs Cratos Premium otelde yapılan Canon Türkiye Bayiler toplantısına şirketimiz Genel Müdürü İhsan Kaptanoğlu katıldı. Toplantıda 2017 yılı değerlendirmesi yapıldı. 2017 yılında şirketimiz Doğumak Büro Sistemleri İnş. Tic ve San. Ltd Şti. ciro bazında Türkiye 6.cısı oldu. Canon Türkiye, zor ekonomik şartlara rağmen %7 büyüme oranı gerçekleştirdi. Ayrıca 2018 yılı hedefleri ve yapılması gerekenler tartışıldı. Bayiler sorunlarını Canon yönetimine ileterek çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulundu. 2018 yılı için “Hep birlikte daha ileriye” sloganıyla ortak bir hedef belirlendi. Firmamız, Canon hedefleri doğrultusunda ,organizasyon ve çalışma programını hazırlayarak Canon ekibi ile ortak program belirleme kararı aldı. Oldukça verimli ve faydalı geçen günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.
Emin Kitap Kırtasiye Yaşam Merkezi Canon'u Tercih Etti
Emin Kitap Kırtasiye Yaşam Merkezi Canon'u Tercih Etti
23 Şubat 2018 Cuma
Emin Kitap Kırtasiye Yaşam Merkezi Canon'u Tercih Etti. Emin Kitap Kırtasiye Yaşam Merkezi'nin açılış törenine Doğumak Büro Sistemleri Genel Müdürü İhsan KAPTANOĞLU ve Çorum Şube Müdürü Ali Rıza ÖZTÜRK beyin katılımları ile gerçekleştirdik. Profesyonel Siyah - Beyaz ve Renkli Makinaları ile faaliyet gösteren müşterimize, Doğumak ailesi olarak, açıIışınızın hayırIara vesiIe oImasını diIer, boI kazançIar temenni ederiz.
Doğumak Büro Sistemleri Printtek 2017, 13.Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı’nda!
Doğumak Büro Sistemleri Printtek 2017, 13.Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı’nda!
10 Ocak 2018 Çarşamba
4-8 Ekim tarihleri arasında TUYAP’da sektöre hareket kazandırma hedefiyle gerçekleştirilen Printtek 2017, 13.Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı’nı ve fuarda yer alan CANON standını ziyaret ettik. Doğumak Büro Sistemleri Genel Müdürü İhsan KAPTANOĞLU, Genel Satış Müdürü Sebahattin KAPTANOĞLU, İdari işler Müdürü Elif KAPTANOĞLU, Satış Müdürü Sedat KAPTANOĞLU, Çorum Şube Müdürü Ali Rıza ÖZTÜRK ve Satış Temsilcisi Oktay İnce’nin de katılım gösterdiği Printtek 2017, 13.Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı’nda yerli ve yabancı bir çok üst düzey marka katılım göstermiştir. Sektörel yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip etmek, müşterilerimize daima en iyiyi en avantajlı şekilde sunabilmek amacıyla katıldığımız Printtek 2017, 13.Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı’nda tecrübelerimize bir yenisini daha kattık. Fuarın en görkemli stantlarından birisi olan CANON standı fuar katılımcılarının da yoğun olarak ziyaret ettiği ve takip ettiği stantlardan biriydi. Ziyaretimizde bizleri yoğun bir ilgiyle karşılayan CANON ekibi ile 2018 yılı stratejileri üzerine istişareler gerçekleştirdik.
Canon Euraisa’dan Doğumak’a Ziyaret!
Canon Euraisa’dan Doğumak’a Ziyaret!
10 Ağustos 2017 Perşembe
Canon Eurasia A.Ş Depo Yönetimi Koordinatörü Sayın Ayfer Coşkun ile Sipariş Yönetimi Uzmanı Sayın Hale Ersan’ın şirketimize ziyaret gerçekleştirdi. Doğumak Büro Sistemleri’nin, Canon Eurasia için önemli ve güvenli partnerlerden birisi olduğunu vurgulayarak gelecekte de bu işbirliğinin artarak devam edeceğini belirten değerli misafirlerimize öncelikle ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz. Canon Eurasia ve Doğumak Büro Sistemleri’nin önümüzdeki süreçte daha da güzel işlere ve başarılara birlikte imza atacağı mesajlarıyla ziyaret son bulmuştur.
Geleneksel İftar Yemeği
Geleneksel İftar Yemeği
8 Haziran 2017 Perşembe
Geleneksel hale gelen iftar yemeğimizi bu yıl 02 Haziran Cuma günü Meşe Tesislerinde gerçekleştirdik. Birlik ve beraberliğin önemli olduğu bu mübarek ramazan ayında şirketimizde aynı birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir. Hayırlı Ramazanlar.
Canon Euraisa’dan Doğumak’a Anlamlı Ziyaret!
Canon Euraisa’dan Doğumak’a Anlamlı Ziyaret!
24 Aralık 2016 Cumartesi
Canon Eurasia A.Ş Türkiye Direktörü Sayın Wilbert Verheijen ile Türkiye Bayiler Direktörü Korhan Özuslu, Bayi Kanal Müdürü Can Sarcan yeni iş merkezimize hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Yeni şirket merkezimizi gezen Sayın Wilbert Verheijen ve beraberindekiler yaptığımız yatırımı çok beğenmiş ve bu merkezin hem Doğumak Büro Sistemleri için hem de Canon Eurasia A.Ş için hayırlı olması temennisinde bulundular. Ziyarette ayrıca gelecekteki planlama ve stratejilerle alakalı da görüşmeler gerçekleştirilmiştir. Konuya ilişkin açıklama yapan Verheijen, Doğumak Büro Sistemleri’nin, Canon Eurasia için önemli ve güvenli partnerlerden birisi olduğunu vurgulayarak gelecekte de bu işbirliğinin artarak devam edeceğini belirtmiştir. Canon Eurasia ve Doğumak Büro Sistemleri’nin önümüzdeki süreçte daha da güzel işlere ve başarılara birlikte imza atacağı mesajlarıyla ziyaret son bulmuştur.
Doğumak Büro Sistemleri FESPA Eurasia 2016 Fuarın’da!
Doğumak Büro Sistemleri FESPA Eurasia 2016 Fuarın’da!
24 Aralık 2016 Cumartesi
8-11 Aralık tarihleri arasıda CNR’da sektöre hareket kazandırma hedefiyle gerçekleştirilen FESPA Eurasia Fuarı’nı ve fuarda yer alan Canon standını ziyaret ettik. Doğumak Büro Sistemleri Genel Müdürü İhsan Kaptanoğlu, Satış Müdürü Sedat Kaptanoğlu, Çorum Şube Müdürü Ali Rıza Öztürk ve Teknik Şef Mehmet Akif Duran heyetinin katılım gösterdiği FESPA Eurasia 2016 Fuarı’na yerli ve yabancı bir çok üst düzey marka katılım göstermiştir. Yeni teknolojilerin ve ürünlerin sergilendiği fuarda stant kuran markalar ve firmalar Orta Karadeniz’de büyük başarılara imza atan Doğumak heyetine yoğun ilgi göstermişlerdir. Sektörel yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip etmek ile birlikte müşterilerimize daima en iyiyi en avantajlı şekilde sunabilmek amacıyla katıldığımız FESPA Eurasia 2016 Fuarı’nda Canon Eurasia Standı’na da ziyaret gerçekleştirdik. Fuarın en görkemli stantlarından birisi olan Canon standı fuar katılımcılarının da yoğun olarak ziyaret ettiği ve takip ettiği stantlardan biriydi. Ziyaretimizde bizleri yoğun bir ilgiyle karşılayan Canon ekibi ile 2017 yılı stratejileri üzerine istişareler gerçekleştirdik.
İş Sağlığı ve Güvenliği Personel Eğitimlerimizi Tamamladık.
İş Sağlığı ve Güvenliği Personel Eğitimlerimizi Tamamladık.
18 Ekim 2016 Salı
İş Sağlığı ve Güvenliği Personel Eğitimlerimizi Tamamladık.
Doğumak'tan Son Teknolojiler
Doğumak'tan Son Teknolojiler
11 Mayıs 2016 Çarşamba
Canon Karadeniz Bölgesi Yetkili Servisi Doğumak Büro Sistemleri, düzenlediği Canon İmagePRESS C600İ tanıtım günü ile yoğun ilgi gördü.
Fuar Ödül Töreni
Fuar Ödül Töreni
11 Mayıs 2016 Çarşamba
Canon Karadeniz Bölge Yetkili Satış ve Servisi olarak Samsun Serra Otel de düzenlediğimiz CANON imagePRESS C600i tanıtımı ve tüm ürün gruplarının sergilendiği fuar etkinliğimiz; Türkiye'de yapılan 14 etkinlik arasında en iyi organize edilen fuar olarak ödüle layık görülmüştür.
Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Canon
Tse-Hyb Océ
QR CODE
DOĞUMAK.vfc
QR CODE
Beni Yeniliklerden Haberdar Et
Ad / Soyad
Gsm No
E-Posta
ana sayfa • hakkımızda • ürünlerimiz • iletişim
Sayfanın tüm tasarım hakları Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi ye aittir.
KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Başa Dön