Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi | www.dogumakburo.com.tr
Canon Océ
Türkçe • English +90 (362) 230 70 80 +90 (362) 230 70 80
ana sayfa hakkımızda ürünlerimiz iletişim
doğumak hakkında
  « geri
• Hakkımızda
• Misyon & Vizyon
• İştiraklerimiz
• Ekibimiz
• Haber & Duyuru
Hakkımızda
02.01.1992 yılında Samsun'da kurulmuş olan şirketimiz, 27 yıldır Büro Makinaları sektöründe hizmet vermektedir. Sürekli gelişim ve değişim içinde olan şirketimiz, bünyesinde üç uluslar arası markanın yetkili satış ve servisini bulundurmaktadır. CANON – OCE - RISO markaları bölge yetkili satış ve servisidir.

Çorum ilinde müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek, teknolojinin bütün yeniliklerini anında ulaştırmak için 2002 yılında şirketimizin şubesi faaliyete geçirilmiştir.

NASHUATEC marka fotokopi, faks, yazıcı tarayıcı cihazlarının Karadeniz Bölge yetkili satış ve servis hizmetlerini yapmakta iken, 2008 yılında BROTHER markasının fotokopi, faks, yazıcı ve tarayıcı ürünlerinin Karadeniz Bölge dağıtıcılığını yapmıştır.

Bölge de daha yaygın hale gelmek ve müşteriye hizmeti en kısa sürede ulaştırabilmek için Ordu ve Giresun illerinde NASHUATEC markasının bölge bayiliği oluşturulmuştur. Bu konumu ile Doğumak; Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesinde yaygın hizmet ağı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır.

Sektörde sürekli büyümeyi ve ürün çeşitliliğini artırmayı hedefleyen firmamız, Mart 2009 itibariyle RISO Baskı Makinelerinin Samsun-Ordu-Sinop-Amasya ve Çorum illerinde yetkili satış ve servisi olmuştur.

Sürekli atılım ve gelişim içerisinde olan firmamız Ekim 2010 itibariyle, CANON markasının ofis ürünlerinde Samsun-Ordu-Giresun-Sinop-Tokat-Amasya ve Çorum illerinin yetkili satıcısı ve servisi olmuştur.

Dünyada OCE markasının CANON tarafından satın alınması ve CANON EURASIA firması bünyesine dahil edilmesiyle, 2014 yılında şirketimiz OCE markasının Karadeniz Bölge Yetkili Satış ve Servisi olmuştur. Firmamız OCE marka A0 Plan Kopya makinalarını satmaya ve servis hizmetlerini  vermeye başlamıştır. 

Büro makinaları sektöründe göstermiş olduğumuz üstün başarı sonucu, şirketimiz inşaat sektörüne adım atmış, oluşturmuş olduğu inşaat projeleriyle Samsunlu hemşerilerimize süper lüx daireler ve yaşam alanları sunmaktadır.

Şirketimiz yirmi yetişmiş ve seçkin personeli ile Samsun Merkez, Çorum Şube ile beraber 1500 müşteriye servis hizmetlerini vermekte, teknolojinin en son gelişmiş ürünlerini  ve yeni çözümlerini sunmaktadır. 
Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Canon
Tse-Hyb Océ
QR CODE
DOĞUMAK.vfc
QR CODE
Beni Yeniliklerden Haberdar Et
Ad / Soyad
Gsm No
E-Posta
ana sayfa • hakkımızda • ürünlerimiz • iletişim
Sayfanın tüm tasarım hakları Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi ye aittir.
KA İnternet Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Başa Dön